Sezóna 2024 je za námi. Chcete vědět jako první o nové sezóně 2025? Zanechte nám svůj email:

Doručujeme

Radost*

* Voňavé konvalinky z rodinného zahradnictví k vašim dveřím

Novinka: Unikátní keramické vázičky

Pošlete konvalinky mamince přítelkyni kamarádce kolegyni

"Zahradnictví v Hnojicích je příjemná rodinná firma, plná dobrých lidí, kterým záleží na květinách a na lidech, které dělají veselejšími."
Michael Dojčár
Programátor
"Zahradnictví Hnojice je mojí srdeční záležitostí, kromě nádherné svatební výzdoby, o kterou se nám postarali od nich máme každým rokem voňavé konvalinky pro naše babičky a maminky. Mám vždy radost, že můžu podpořit lokální pěstitele, v jejichž práci je vidět láska ke květinám i prostředí kolem."
Magdalena Petrová
Pokud hledáte zahradnictví s osobním přístupem ke každému zákazníkovi, tak jste na správném místě. Vždy se snaží, aby kvítí podtrhovalo krásu a originalitu jejich nositelek. Toto zahradnictví je léty prověřené, se zkušenostmi, které se předávají z generace na generaci. Jejich velkou snahou je vytvářet kytice z kvítí, které právě roste.
Alžběta Niklová
Studentka
Spoluprace se zahradnictvim byla perfektni, ocenuju jak krasnou kyticku, tak flexibilni a rychlou domluvu a moznost napsani vlastniho venovani. Objednavala jsem az na posledni chvili a kytka byla dorucena na Den matek. Dekuji za ochotu a spolehlivost! 🙂
Lucie Fráňová
Darovat radost květinami mě nepřestane bavit v žádném věku, obzvlášť když v sobě nesou příběh a vím odkud pochází. Jsem vděčná, že mám možnost volby rodinného zahradnictví Hnojice, kde vždy najdu vřelý přístup a podporu pro naplnění mých nápadů.
Adéla Szturc
Dobrý den, objednávala jsem konvalinky pro svou maminku ke dni matek. Kytička je krásná, konvalinky jsou pořád pevné a drží hlavičky nahoře, vůbec zatím nevadnou. Tak snad mamince budou dělat radost co nejdéle, děkujeme! (Jen ta vůně je opravdu hodně silná, občas si musíme dát pauzu a dáváme je na balkon, ale věřím, že opravdový milovník konvalinkové vůně by i tohle velmi ocenil).
Bára Řezáčová

O zahradnictví a konvalinkách

Zahradnictví Hnojice má tradici od roku 1991.  Momentálně se zaměřujeme na profesionální floristickou výzdobu svateb a jiných událostí, sakrální výzdobu a sezónní dušičkovou a vánoční výzdobu.

Během let jsme začali postupně pěstovat vlastní květiny, které používáme při našich aranžmá. Jak rostl zájem o naše květiny, rostla i naše produkce a dostali jsme se do stavu, kdy máme na našich plantážích tolik konvalinek, že jsme se rozhodli spustit tento e-shop konvalinky.com.

Naše konvalinky nejsou z lesa, ale pěstované lokálně. Chcete znát jejich příběh?

Víte o někom, kdo by si chtěl
objednat konvalinky?

Sdílejte nás

Facebook
Email
WhatsApp
Pinterest
Twitter